HAKKIMIZDA
Şirket Profili
Firmamız, 1996 yılından bu yana iş makinaları servis ve yedek parçaları üzerine hizmet vermektedir.

Kazıcı, yükleyici, beko loder, ekskavatör, dozer, forklift, greyder, transmikser, vinç vb. tüm iş makinaları için sıfır ve ikinci el yedek parça satışı yapmaktayız.

CAT, JCB, HITACHI, VOLVO, HİDROMEK markaları başta olmak üzere muhtelif marka ve modeldeki iş makinalarının  yedek parçalarını firmamızda bulabilirsiniz. Geniş yedek parça seçenekleri ile her marka ve model iş makinası için uyumlu yedek parçaları VMS OTOMOTİV güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Uzman kadromuz, iş makinalarınız için uygun yedek parçanın belirlenmesi konusunda yardımcı olmakta, talebiniz halinde stoklarımızda mevcut olmayan yedek parçanın temini konusunda sizlere destek vermektedir.

Sektördeki gelişme ve yenilikleri takip eden firmamız, yeni model araçlarınız için de zengin çeşitleri ile güvenilir yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Yedek parça ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde çözmek isterseniz ikinci el ve çıkma yedek parçalarla güvenilir hizmet sunmaktayız. İkinci el yedek parçalar, firmamızca gerekli bakım ve revizyonu yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Amacımız, satışa sunduğumuz yedek parçaların en verimli şekilde ve uzun ömürle kullanımını sağlamaktır.

Firmamız, sektörde yılların verdiği güven ve özveri ile sizlere daima en iyi hizmeti vermek ve en uygun çözümleri sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Geniş yedek parça çeşitliliği ile tüm talep ve beklentilere cevap vermek
  • Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede yerine getirmek, hızlı teslimat sağlamak
  • Güleryüzlü, dürüst ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla ilk ve daimi tercihiniz olmak

Vizyonumuz
  • Profesyonel ve deneyimli kadromuzla etkin ve güvenilir hizmet vermek
  • Ekonomik fiyatlarımızla aradığınız yedek parçaya minimum maliyetle ulaşmanızı sağlamak
  • Çalışma alanımızdaki yenilik ve gelişmeleri takip etmek, yenilikçi hizmet sunmak

Misyonumuz